Feladatok

  • Vevői reklamációk intézése, ebből eredő helyesbítő tevékenységek meghozatalában való aktív és koordi-náló részvétel
  • Selejtezések és ezek könyvelése
  • Monitoring és riporting heti, havi, negyedéves jelleggel a felettes utasítása szerint
  • Részvétel és támogatás a vevői és belső auditokon
  • Belső hibákból, selejt kiértékelésekből adódó ellenintézkedések foganatosítása, kapcsolattartás a társ-szervezetekkel
  • Megelőző tevékenységek definiálása és koordinálása a már előfordult hibák újbóli megakadályozásának érdekében
  • Folyamatok folyamatos fejlesztése
  • A tevékenységéhez tartozó minőségügyi folyamatok követelményeknek megfelelő elvégzése
  • Közreműködés a mutatószámok és minőségcélok megvalósításában
  • A minőségügyi rendszer folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • Multinacionális gyártó cégnél, minőségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosítási technikák ismerete
  • Önálló, talpraesett, ugyanakkor együttműködő személyiség
  • Jó kommunikációs készség

Előny

  • Felsőfokú mérnöki / minőségügyi végzettség
  • Elektronikai területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ISO 14001 ismeret

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, kiemelten támogatott képzések
  • Stabil, biztos vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség