Feladatok

  • Ügyfélpanaszok feldolgozása
  • Rendszeres kapcsolattartás a telephely által támogatott vevővel a reklamációk feldolgozása érdekében
  • Tárolási hely- és készletellenőrzések, valamint javítások
  • Az alkatrészvédelem ellenőrzése és az eltérések észlelése
  • Leltárkészítés és részvétel
  • Statisztikák és számlázási sablonok szerkesztése
  • Aktív részvétel / TOP
  • A területen érvényes folyamatok és eljárások, valamint az IMS (Integrált Irányítási Rendszer) minden egyéb követelményének végrehajtása
  • Egyéb, a vezető által kiadott, a törvényi szabályozásnak megfelelő utasítások végrehajtása

Elvárások

  • Raktározási vagy minőségügyi területen szerzett végzettség
  • Magabiztos angol vagy német nyelvtudás
  • Néhány éves, releváns raktári tapasztalat
  • Önálló, gyakorlat-orientált, megoldáskereső személyiség
  • Talpraesettség, jó problémamegoldó és kommunikációs készség

Előny

  • SAP ismeret

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes juttatási csomag (13. havi bér, bónusz, cafeteria)
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, mégis professzionális vállalati kultúra
  • Barátságos, támogató munkatársak és vezetők
  • Önállóság, szakmai érvényesülési lehetőség