Feladatok

  • Toborzás-kiválasztás folyamatának teljes körű támogatása, jelöltek felkutatása, előszűrése, interjúk
  • szervezése, interjúztatása, kapcsolattartás
  • Onboarding- és outboarding teljes körű támogatása
  • Képzések, tréningek szervezése, nyilvántartása, koordinálása
  • HR nyilvántartások vezetése, HR adminisztratív feladatok ellátása
  • Céges rendezvények, programok, csapatépítők szervezésében való aktív részvétel
  • Teljes munkavállalói életciklust végigkísérő munkaügyi feladatok ellátása
  • HR belső kommunikációk elkészítése, kommunikációs csatornák fejlesztése, működtetése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • HR riportok, mutatószámok, statisztikák készítése
  • Részvétel HR folyamatok fejlesztésében, rendszerek implementálásában

Elvárások

  • HR szakirányú vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves tapasztalat hasonló területen
  • KKV-nál, szolgáltató szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktív személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Segítőkész, barátságos, nyitott személyiség

Munkáltató ajánlata

  • Stabil, biztos vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Baráti, támogató légkör és csapat
  • Igényes modern munkakörnyezet
  • Kiemelkedő, egyénre szabott szakmai fejlődési lehetőség
  • Transzparens, elérhető vezetők