Feladatok

  • A kiszállítási folyamat továbbfejlesztése, optimalizálása és felügyelete
  • Aktív részvétel az összes feladatban és folyamatban a kiszállítási területen
  • Szállítási értesítések és szállítási engedélyek kezelése
  • Göngyöleg könyvelések koordinálása
  • A folyamatokra, mutatószámokra, minőségre vonatkozó vevői igények teljesítése
  • A veszélyes árukra, a biztonságra (légi árufuvarozás, lopásmegelőzés stb.) és a minőségre vonatkozó rendelkezések, valamint az összes általánosan alkalmazandó szabályozás és törvény betartása/betartatása különösen a munkavédelemre és a balesetek megelőzésére vonatkozóan

Elvárások

  • Legalább alapszintű német vagy angol nyelvtudás
  • Legalább néhány éves, releváns szakmai tapasztalat logisztikai területen
  • Gyakorlatias, megoldáskereső, proaktív, önálló munkavégzés
  • Magabiztosság, jó stressztűrő képesség
  • Kihíváskeresés, felelősségvállalás

Előny

  • Logisztikai vagy szállítmányozási végzettség
  • SAP WM / ATLAS ismeret
  • Csoportvezetői tapasztalat

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes juttatási csomag (13. havi bér, bónusz, cafeteria)
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, mégis professzionális vállalati kultúra
  • Barátságos, támogató munkatársak és vezetők
  • Önállóság, szakmai érvényesülési lehetőség