Feladatok

  • Az értékesítési csapat (8-9 fő) irányítása
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása, komplex épületgépészeti berendezések és megoldások értékesítése
  • Ügyfelek és vállalkozó partnerek látogatása, személyes találkozókon, tárgyalásokon való részvétel
  • A cég képviselete hazai és nemzetközi konferenciákon
  • Elemzések, riportok, prezentációk készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal
  • Management meetingeken való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több éves, értékesítésben szerzett releváns szakmai és vezetői tapasztalat
  • Multinacionális vállalatnál, közepes méretű szervezetben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Határozott, aktív, asszertív, ugyanakkor laza, könnyed személyiség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

Előny

  • Gépészmérnök vagy Építészmérnök végzettség
  • Épületgépészeti ismeretek és tapasztalat

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Céges autó
  • Multinacionális nagyvállalati háttér, ugyanakkor családias légkör
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési és karrier-lehetőség
  • Kiszámíthatóság, stabilitás, hosszú távú munkalehetőség