Feladatok

  • Felelős a hálózatfejlesztési feladatok elfogadásáért;
  • Felelős az átvételi jelentés elkészítéséért és a szükséges adminisztrációért;
  • Felelős az alvállalkozók által elvégzett hibajavítások ellenőrzéséért és jóváhagyásáért;
  • A cég végrehajtási szabványainak (telepítési kézikönyv) kiváló ismerete;
  • A kivitelezés minőségével és a helyszíni akkreditációval kapcsolatos dokumentáció javítása;
  • Az infrastruktúra és a távközlési infrastruktúra megvalósításával kapcsolatos jogi változások nyomon követése és szükség esetén e változások alkalmazása a cég telepítési kézikönyvében;
  • Az érintett alvállalkozók irányítása, az alvállalkozók munkájának szervezése és ellenőrzése;
  • A HSSE-elvek alkalmazása a napi munka során;
  • Rendszeres jelentések készítése a műszaki felügyeleti tevékenységekről;
  • A felügyeleti feladatokhoz kapcsolódó beszerzési megrendelések kezdeményezése és érvényesítése;
  • Minden egyéb eseti feladat elvégzése a vállalat követelményeinek megfelelően.

Elvárások

  • Műszaki ellenőri vizsga;
  • Számítógépes ismeretek - MS Office, AutoCad;
  • Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Vezetői engedély;
  • Angol nyelvtudás;
  • Megoldásfókuszú szakmai hozzáállás;
  • Magasan motivált, csapatjátékos;
  • Tanulni vágyó.

Munkáltató ajánlata

  • Hosszútávú lehetőség;
  • Stabil munkahely;
  • Modern irodai környezet;
  • Home Office lehetőség;
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.