Feladatok

  • A cégcsoport teljes körű HR feladatainak ellátása, egy fő HR munkatárs segítségével
  • Toborzásban való részvétel, interjúk szervezése
  • Be- és kiléptetési folyamat támogatása
  • Szervezetfejlesztési projektekben való részvétel
  • Teljesítményértékelő rendszer működtetése
  • Képzések, oktatások szervezése
  • HR folyamatok működtetése, összehangolása, és betartatása
  • Stakeholder management
  • HR nyilvántartások vezetése, riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 5-6 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • KKV-nál, szolgáltató szektorban szerzett szakmai tapasztalat
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Aktív, proaktív személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Segítőkész, barátságos, nyitott személyiség

Előny

  • HR végzettség

Munkáltató ajánlata

  • Stabil, biztos vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör és csapat
  • Karrierlehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés